Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léčení

26. 4. 2008

1.Magnetické léčení:Životní síla se přenáší skrze fyzický kontakt s nemocnou osobou. Je to vyčerpávající, protože oslabený nebo nemocný člověk vysává léčitelovo energetické pole.

2.Mentální léčení:Médium přiměje svou mysl, aby k pacientovi vysílala vibrační myšlenkové vlny. Nemocný člověk je doslova bombardován představami o svém uzdravení a pevném zdraví, o tom, že jeho nemoc odezněla a že se hodinu po hodině uzdravuje. Médium tyto myšlenky vyjadřuje také slovně.

3.Spirituální léčení:Objevuje se tehdy, jakmile léčitel upadne do transu a stane se nástrojem spirituálního léčení. Do těla média vstupuje velké množství spirituální energie a jeho ruce se začínají třást. Médium položí své ruce do vzdálenosti několika centimetrů od nemocného, nikdy se jej nedotýká. Současně se aura nemocného zlepšuje a zvyšuje se jeho vibrační úroveň.Léčebné metody

Amulet, talisman, korále
Amulet a talisman jsou kameny ochranné a dobro přinášející. Jejich tradice je dodnes živá zejména v Orientě. Nejrozšířenější způsob je pohrávání si s oblázkem odpovídajícího kamene v dlani a mezi prsty (v některých případech je i vkládán do úst), což nám přináší dvojí užitek: nabíjíme svá vedlejší energetická centra a zároveň nacházíme klid a harmonii. Tato metoda je neméně účinná při odvykání závislosti na tabák, alkohol a další návykové látky. Nošení odpovídajících korálů nám pomáhá při prevenci nebo chronických problémech zdravotních a duševních.

Elixíry
Energeticky čistý a nabitý kámen vložíme na čas do chladné pramenité vody (nejméně na tři hodiny), kterou pijeme po douškách na lačný žaludek jako lék, nebo jí potíráme postižená místa. Je to podobný způsob, na který jsme zvyklí při užívání bylinkových výtažků a čajů. Pro posílení zdraví pijeme vodu smaragdovou, při bolestech břicha a pro oživení a očištění srdce pomáhá voda rubínová. Pro celý organismus jako ochrana před nákazami a vyrovnání nervové rovnováhy je nejvhodnější voda diamantová a křišťálová.

Přímé užívání
Již v antické době byla snaha léčit nejrůznější nemoce přímým užíváním drahých kamenů rozemletých nebo rozdrcených na prach. Mast s podstatnou příměsí malachitového prachu byla například používána proti šedému zákalu. Jantar smíšen s medem se užíval při ledvinových, jaterních nebo střevních potížích. Dodnes se tímto prachem léčí v polských hornických oblastech při silikóze. Tento druh léčby přímého užívání kamene se sice v mírnější formě používá dodnes, avšak lze jej doporučit jen těm, kteří odborně znají účinek jednotlivých prvků v minerálech obsažených. Poměrně značná část prvku je i v menším množství jedovatá!!!

Masáže
K masážím jsou pochopitelně nejvhodnější drahé kameny ve tvaru valounků (oblázků), a to pro jejich hladkost a oblost. Univerzálně používáme křišťál nebo achát. Křišťál je kámen, který rozsévá sílu a lásku, čistotu, jas a světlo. Tento kámen působí nejen v jakémkoli centru našeho těla, ale i v oblastech bolesti nebo nemocí, kde současné čisti, bourá blokády, léčí a dává energii. Ostatní druhy kamenů si vezmeme na pomoc při masážích oblastí a center odpovídajících konkrétním nemocem nebo problémům.
Technika spirály
Tento cvik vsedě a ve stoje aktivuje a rozšiřuje vědomí, vsedě a vleže nsavodí pocit uvolnění. Spirálu vedeme různými energetickými centry. Začíná se na dolním konci hrudní páteře, mezi solárním plexem a srdeční čakrou - sem na minutu zaměřte svoji pozornost Odtud v myšlenkách veďte spirálový kruh ven a dále postupujte :

- od spodního hrudního obratle po směru hodinových ručiček k solárnímu plexu
- od solárního plexu k centru srdce
- od srdeční čakry ke 2.čakře
- od 2.čakry k 5.čakře
- od krku podél těla do oblasti hráze
- od l .čakry podél těla ke třetímu oku
- od 6.čakry přes levý loket k levému koleni, dál k pravému koleni a přes pravý loket až ke koruně ( 7.čakře )
- od koruny dolů ke středu levé dlaně, dál ke středu levého chodidla, od něj k pravému a přes střed pravé dlaně asi 10 cm nad hlavu
- nad hlavou můžete zůstat chvíli stát a nechat spirálu ještě stoupat výš, pokud je vám to příjemné.

Tuto metodu provádějte 3-10 minut, kdykoli, kdekoli a lze ji spojit i s dechem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář